sobota, 27. junij 2026

Matteo Parenzan osvojil zlato kolajno v Pekingu

Namiznoteniški igralec zgoniškega Krasa Matteo Parenzan nadaljuje z uspešnimi nastopi na mednarodnih turnirjih najvišje stopnje. Po zmagi in tretjem mestu v Laškem ter drugim mestom v Tajpeju je paralimpijski prvak v razredu 6 iz Pariza 2024 osvojil zlato kolajno na turnirju ITTF World Para Elite v Pekingu.Parenzan je v današnjem zelo napetem finalnem dvoboju s 3:2 (9:11, 11:4, 13:15, 11:5, 11:7) ... primorski dnevnik več »

Več iz medija

Pred nami vrhunec junijske vročine

 

Vročinski val, ki je v drugi polovici junija zajel velik del Evrope, še kar vztraja. Če je bila vročina doslej najbolj izjemna na zahodu Evrope, pa se bo njeno... primorski dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo