Slovenska teniška igralka Veronika Erjavec je osvojila še drugo zaporedno lovoriko na turnirjih serije WTA 125 na Kitajskem. Naslovu med posameznicami, kjer je nepremagana že 11 tekem, je nato dodala še zmago v dvojicah. žurnal 24 več »
Več iz medija
Tako so se ob odsotnosti najboljše na svetu odrezale...
Smučarske skakalke so v Romuniji opravil še z drugo posamično tekmo v okviru poletne velike nagrade. žurnal 24 več »
Oče umrl na pogrebu lastnega sina
Medtem ko so krsto njegovega sina nesli v cerkev, je 61-letnik doživel srčni zastoj. žurnal 24 več »
Dončić postal lastnik luksuzne hiše, ne boste verjeli, čigava je...
Luka Dončić je postal lastnik novega luksuznega domovanja v kalifornijskem Manhattan Beachu, poročajo ameriški mediji. žurnal 24 več »
Slovenka melje dalje: Nova lovorika in preboj v top 100
Slovenska teniška igralka Veronika Erjavec je osvojila še drugo zaporedno lovoriko na turnirjih serije WTA 125 na Kitajskem. Naslovu med posameznicami, kjer je... žurnal 24 več »
40-letnik pil na balkonu, ko se je zgodila tragedija
Padel je z višine približno 280 centimetrov. žurnal 24 več »
Gajser prvič po poškodbi spet na stopničkah
Slovenski motokrosist Tim Gajser se je prvič po operaciji rame spet zavihtel na zmagovalni oder na dirki prvenstva MXGP. žurnal 24 več »
Kar sta na EP počela Jokić in Giannis, bo odslej...
Mednarodna košarkarska zveza (Fiba) resno razmišlja o sankcijah zoper nekatere največje zvezdnike tega evropskega prvenstva. žurnal 24 več »
V silovitem trčenju umrle tri osebe, vozilo povsem...
Avto je po trčenju v celoti zgorel. žurnal 24 več »