V ukrajinskem zaporu je umrl 55-letni ameriško-čilski žurnalist in vojni komentator Gonzalo Lira. Poveden je molk ameriških oblasti in ameriških medijev. Pravzaprav oblasti in medijev celotnega Kolektivnega Zahoda. Niti najmanjšega dvoma ni, da bi vsi povzdignili ogromen vik in krik, če bi bila zgodba malce drugačna. Ko bi takšen tip umrl v Rusiji, kjer bi ga aretirali zaradi »proukrajinskih stali... kritično.si več »
Več iz medija
V ukrajinskem zaporu umrl ameriško-čilski žurnalist in vojni...
V ukrajinskem zaporu je umrl 55-letni ameriško-čilski žurnalist in vojni komentator Gonzalo Lira. Poveden je molk ameriških oblasti in ameriških medijev.... kritično.si več »
Ustavimo konje!
Ustavimo konje, ker drvimo v prepad. Dejansko je potrebno zavarovati Izrael pred lastnim uničenjem in nas pred neizbežno katastrofo, če pride do vojne, ki jo... kritično.si več »