četrtek, 20. avgust 2026

Jadran začel priprave, ekipa je prenovljena in zelo motivirana

Za Jadranove košarkarje se je končal poletni premor. Pod vodstvom potrjenega trenerja Matije Jogana so se sinoči zbrala v športni dvorani na Rouni pri Briščikih, kjer so opravila prvi trening sezone 2026/27. Zagoreli in nasmejani obrazi niso skrivali zbranosti in motiviranosti, saj se v Jadranovih vrstah vsi še kako zavedajo, da jih čaka nova zahtevna sezone v meddeželni B-ligi.Igralski kader je m... primorski dnevnik več »

Več iz medija

Vesna Humar nova državna svetnica

Današnji volilni zbor za izbor novega predstavnika lokalnih interesov v 12. volilni enoti je postregel z dramatičnim vložkom, poročajo Primorske novice. 22... primorski dnevnik več »

Krška nuklearka spet s polno močjo

 

Krška nuklearka je zaradi izboljšanja meteoroloških razmer v zadnjih dneh in nižje temperature reke Save v torek zvečer znova povečala moč reaktorja na 100... primorski dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo