ponedeljek, 17. avgust 2026

Naftni derivati spet dražji

Potem ko so se prejšnji teden občutno znižale, se bodo regulirane cene naftnih derivatov opolnoči spet zvišale. Liter 95-oktanskega bencina se bo podražil za 6,3 centa na 1,582 evra, liter dizla za 10,4 centa na 1,857 evra in liter kurilnega olja za 11,4 centa na 1,470 evra. Te cene bodo veljale do vključno 24. avgusta.preberite več » mladina več »

Več iz medija

Naftni derivati spet dražji

Potem ko so se prejšnji teden občutno znižale, se bodo regulirane cene naftnih derivatov opolnoči spet zvišale. Liter 95-oktanskega bencina se bo podražil za... mladina več »

Umrla je Milena Zupančič

 

Slovenijo je pretresla vest, da je v 80. letu po dolgi bolezni umrla gledališka in filmska igralka Milena Zupančič. S svojimi igralskimi kreacijami je... mladina več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo