petek, 14. avgust 2026

Tonč Feinig Trio odprl festival v Sloveniji

Z nastopom Tonč Feinig Tria se je v Kranju začel 23. Jazz Kamp Kranj, eden vidnejših slovenskih jazzovskih festivalov. Do 22. avgusta bo na vrtu Cafe galerije Pungert in v starem mestnem jedru ponudil deset koncertov domačih in tujih izvajalcev, po večletnem premoru pa tudi mojstrske glasbene delavnice. zamejski slovenci več »

Več iz medija

Šola želi pomoč Slovenije

Predstavniki dvojezične Višje šole za gospodarske poklice in internata v Šentpetru pri Šentjakobu so ministrici za Slovence v zamejstvu in po svetu Suzani Lep... zamejski slovenci več »

Trivium se vrača na začetek

 

Že šestindvajsetič se bo letos v romarski cerkvi na gori sv. Heme pri Globasnici vrstilo srečanje umetnikov Trivium. V teku let je prireditev na predvečer... zamejski slovenci več »

Kmetom ob suši napovedujejo pomoč

 

Kmetijsko ministrstvo Republike Slovenije je za blaženje posledic letošnje suše prejelo 2,7 milijona evrov evropskih sredstev. Državna sekretarka Mojca Erjavec... zamejski slovenci več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo