petek, 14. avgust 2026

Lažni računi in dvigi: državni proračun ogoljufali za 413.000 evrov

Mariborski kriminalisti so na okrožno državno tožilstvo podali ovadbo zoper tri osebe zaradi suma gospodarskega kriminala. Osumljenci so prek neupravičenih gotovinskih dvigov in lažnih računov državni proračun oškodovali za kar 413.000 evrov. 24ur več »

Več iz medija

Ljudje v paniki skakali v morje

Požar, ki je zajel območje Omiša, se je širil izjemno hitro. V nekaj minutah se je s hriba približal hišam, številne pa spravil v paničen beg. Mnogi so rešitev... 24ur več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo