četrtek, 13. avgust 2026

Javna naročila za gradnjo nove šole bodo vodili v Tržiču

Postopek za načrtovanje, rušenje obstoječe stavbe in gradnjo novega poslopja doberdobske osnovne šole Prežihovega Voranca, za katero ima Občina Doberdob na voljo 3.500.000 evrov deželnega prispevka, bodo vodili v Tržiču. Pri naročilih, katerih vrednost presega pol milijona evrov, se morajo namreč manjše občine obrniti na zakonsko kvalificirane centre za javno naročanje. Ker tak center deluje v Trž... primorski dnevnik več »

Več iz medija

Požar pri Bonetih pod nadzorom

Požar, ki se je danes okrog 13.15 vnel v doberdobski občini, naj bi bil pod nadzorom, v teku je sanacija. Zagorelo je pri državni cesti št. 55 pri Bonetih,... primorski dnevnik več »

Požar na meji v glavnem pogasili

Danes je zagorelo v gozdu, nedaleč od nekdanje državne meje med Italijo in Slovenijo oziroma Resslove pešpoti in kolesarske steze, ki povezuje Bazovico in... primorski dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo