torek, 11. avgust 2026

Repićeva AI Universa prodaja recept za dober zaslužek

AI Universa, katere osrednji obraz je Aleksandar Repić, za 500 evrov prodaja spletni program o zaslužku z umetno inteligenco. Projekt se je začel z zlorabo podobe Univerze v Ljubljani, danes pa ostajajo odprta vprašanja o njegovih rezultatih, prihodkih in podjetjih v ozadju. dnevnik več »

Več iz medija

Katjin geoinženiring

Katja Kokot, razvpita poslanka še bolj razvpite koalicijsko-opozicijske stranke Resnica, je na (svojo!) vlado naslovila poslansko vprašanje, v katerem... dnevnik več »

Peter Jambrek in ustavna obtožba

 

Jo piše (ustavno obtožbo proti predsednici države), je ne piše? To je vprašanje, bi dejal Hamlet. Je pa vsekakor, kljub 86 letom, mojster sprevračanja besed in... dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo