torek, 4. avgust 2026

Kolesarke na kronometru brez goljufanja s povečanim oprsjem

Za kolesarkami na 5. izvedbi ženske dirke po Franciji v novi izvedbi je posamična vožnja na čas, ki je še pred samim začetkom poskrbela za veliko prahu. Na koncu je minila brez težav, najboljša v 4. etapi pa je bila Švicarka Marlen Reusser (Movistar), ki je prevzela tudi skupno vodstvo. dnevnik več »

Več iz medija

Peršetova izpolnila cilj

Slovenka Špela Perše je na evropskem prvenstvu v Parizu zasedla 12. mesto v daljinskem plavanju na olimpijski, 10-kilometrski razdalji. dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo