torek, 4. avgust 2026

Gajser ponovno na mestih, ki peljejo na oder za zmagovalce, Herlings razred zase

Slovenski motokrosist Tim Gajser (Yamaha) je prvo vožnjo dirke za veliko nagrado Flandrije v Lommelu končal na tretjem mestu. Razred zase je bil vodilni v seštevku za svetovno prvenstvo, Nizozemec Jeffrey Herlings (Honda), ki se je tokrat na pesku poigral s konkurenco. Jan Pancar (KTM) je z dobrim zaključkom napredoval na 18. mesto. šport tv več »

Več iz medija

Po 12 letih iz Španije k Ajaxu

 

Nemški nogometni vratar Marc-Andre ter Stegen bo v sezoni 2026/27 kot posojen igralec španske Barcelone igral za nizozemski Ajax iz Amsterdama, sta sporočila... šport tv več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo