četrtek, 30. julij 2026

Ležal sem na odru, okoli mene je bila ogromna luža krvi

Porota zveznega sodišča v Buffalu v zvezni državi New York je v sredo napadalca na pisatelja Salmana Rushdieja spoznala za krivega terorističnega dejanja. Izrek sodbe je predviden za 3. november, grozi mu dosmrtni zapor. 28-letni Hadi Matar je leta 2022 pisatelja z nožem napadel med konferenco o svobodi govora v New Yorku, Rushdie je izgubil oko.preberite več » mladina več »

Več iz medija

ZDA znova napadle Iran

Ameriška vojska je ponoči izvedla nove napade na Iran, je sporočilo ameriško centralno poveljstvo (CENTCOM), ki navaja, da gre za odgovor na torkov poskus... mladina več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo