četrtek, 16. julij 2026

Dr. Tim Podlogar, specialist za prehrano: Kar na smeh mu gre, ko sliši besedo ...

Na 113. kolesarski dirki po Franciji je bila včeraj na sporedu ravninska 161,3 kilometra dolga 11. etapa, ki se je pričakovano končala s sprintom glavnine. Do etapne zmage, svoje prve na Touru v karieri, je prišel Norvežan Søren Wærenskjold, Tadej Pogačar pa je v rumeni majici še korak bližje petemu slavju v Parizu. Pri Dnevniku smo nekoliko bolj miren dan na cesti izkoristili za intervju z dr. Ti... dnevnik več »

Več iz medija

Predsednik vseh resnic

Zavedam se, da mora RTV vabiti v studio politike. To je njena naloga. Javnost mora slišati njihove argumente. Tudi ali še posebej predsednika državnega zbora,... dnevnik več »

Ta nesrečna plačna reforma

 

Ko je prejšnja vlada konec leta 2024 po dveh letih pogajanj sprejela novo plačno reformo javnega sektorja, jo je predstavila kot največjo spremembo sistema... dnevnik več »

Ženske, svobodne za štedilnikom

 

Se spominjate kuhinje svoje babice? Je imela kuhinjsko stensko vezenino, na kateri so bili z modro nitjo na svetli bombažni tkanini izvezeni idilični prizori... dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo