sreda, 15. julij 2026

Z novim razpisom do večje prepoznavnosti slovenskih lesarskih podjetij na sejmih

Ministrstvo za gospodarstvo, delo in šport je objavilo javni razpis za sofinanciranje nastopov podjetij na sejmih s področja lesarstva v Sloveniji v letih 2026 in 2027. Za podporo predstavitvam lesarskih podjetij je na voljo skupno 800.000 evrov sredstev. gov.si več »

Več iz medija

Promocija slovenske literature

V sklopu promocije slovenske otroške literature in v podporo spodbujanju branja med mladimi na Filipinih, je veleposlanica dr. Smiljana Knez obiskala Bralni... gov.si več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo