torek, 7. julij 2026

Rupa Dashh modo razume kot jezik avtoritete, ne zgolj okrasja

V današnjem svetu, ki ga vse bolj oblikujejo podobe, so oblačila postala veliko več kot le modni izraz – postala so način komunikacije. Oblikujejo prvi vtis, izražajo identiteto in vse pogosteje vplivajo na to, kako je ženska zaznana, še preden sploh spregovori. Toda za Rupo Dash, izvršno direktorico organizacije World Woman Foundation, se razprava o grazia več »

Več iz medija

Pike, pike, pike

 

Barve, kontrasti in igrivost se združujejo v editorialu Dots, kjer modne silhuete zaživijo v dialogu z geometrijskimi pikami. Minimalistično ozadje poudari... grazia več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo