ponedeljek, 29. junij 2026

Ohrovt, najbolj zapostavljena kapusnica

Ohrovt je ena najbolj podcenjenih vrtnin, a prava zakladnica hranil. Zdaj je pravi čas za setev, pozimi pa bo na krožniku veliko okusnejši od uvožene zelenjave. lady.si več »

Več iz medija

Vsaka svečka je zgodba zase

 

Namesto mirnejšega tempa je po upokojitvi našla novo strast. Pri 73 letih ustvarja unikatne sveče in dokazuje, da se nova poglavja šele začenjajo. lady.si več »

Bolgarija: Dežela brez golobov

 

Bolgarija ni bila na vrhu mojega seznama želja, a me je premamila kot še neodkrita dežela. Potem pa sem zaslišala besedi »festival vrtnic« – in odločitev je... lady.si več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo