sobota, 27. junij 2026

Večina ljudi poleti dela isto napako s klimo, račun za elektriko pa je zato precej v

Ko temperature presežejo 30 stopinj Celzija, klimatska naprava postane nepogrešljiva v številnih domovih. Veliko ljudi pa želi prostor čim hitreje ohladiti in zato termostat nastavi na najnižjo možno temperaturo. Strokovnjaki opozarjajo, da takšna navada ne pomeni hitrejšega hlajenja, lahko pa povzroči večjo porabo elektrike in dodatno obremenitev naprave. Zakaj nastavitev na 16 stopinj ni najbolj... 1001 ideja več »

Več iz medija

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo