sreda, 24. junij 2026

Čar kresne noči

V številnih vaseh na Tržaškem so tako kot vsako leto zagoreli kresovi. Čar svetoivanske noči, ki povezuje skupnost, so marsikje pospremili s kulturnim programom, na Stadionu 1. maja pri Svetem Ivanu je na primer zaživela premiera otroške predstave, ki je nastala pod okriljem kulturnega društva Slavko Škamperle. Drugod je odmevala glasba, v preteklih dneh pa so po društvih potekale delavnice pleten... primorski dnevnik več »

Več iz medija

Čar kresne noči

V številnih vaseh na Tržaškem so tako kot vsako leto zagoreli kresovi. Čar svetoivanske noči, ki povezuje skupnost, so marsikje pospremili s kulturnim... primorski dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo