torek, 23. junij 2026

Na državni proslavi imamo pač državne simbole, pravi osamosvoljitelj Bavčar

Piše: Nova24tv Odločitev, da bodo na letošnji proslavi ob dnevu državnosti dovoljeni izključno slovenski simboli, je zmotila borčevske organizacije in njihove politične zaveznike, ki preko osrednjih medijev napadajo odločitev, da se iz proslave izključi simbole, od katerih se je leta 1991 Slovenija osamosvajala. “Govorimo o državni proslavi in na državnih proslavah imamo pač samo državne simbole”,... demokracija več »

Več iz medija

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo