nedelja, 28. junij 2026

Župan nagradil 102 osnovnošolca

Mestna občina Koper je sinoči ob sklepu šolskega leta na razgledni ploščadi v Marezigah pripravila sprejem za najuspešnejše devetošolke in devetošolce, ki so šolanje zaključili z odliko. Skupno sta letos 102 odličnjaka iz 11 osnovnih šol. Mladim je župan Mestne občine Koper Aleš Bržan ob tej priložnosti za odličen uspeh v vseh letih osnovne šole e-koper več »

Več iz medija

Župan nagradil 102 osnovnošolca

Mestna občina Koper je sinoči ob sklepu šolskega leta na razgledni ploščadi v Marezigah pripravila sprejem za najuspešnejše devetošolke in devetošolce, ki so... e-koper več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo