Roman En ščepec ljubezni, ki je izšel v zbirki Razmerja, je iskriva ljubezenska zgodba in literarni prvenec zobozdravnice, Kranjčanke Gaje Jarc. »Popolna romanca, ki zadene vse prave note,« je bila navdušena nad branjem tudi radijska in televizijska voditeljica Melani Mekicar. gorenjski glas več »
Več iz medija
Izbor naj planinske koče
gorenjski glas več »
Slovenski podjetnik leta je Janez Novak
gorenjski glas več »
Mednarodni folklorni festival PIFF Preddvor 2026
gorenjski glas več »
Mladi junak Lan
Medije so ta teden preplavili zapisi o dvanajstletnem dečku Lanu, ki je brez oklevanja nudil prvo pomoč ponesrečencema v nedeljski nesreči na cesti med Nemškim... gorenjski glas več »
Pred 35 leti na Triglavu prvič zaplapolala slovenska...
Ob tej priložnosti je v Slovenskem planinskem muzeju v Mojstrani potekala slovesnost Naprej zastava slave, na Triglavu pa je simbolno znova zaplapolala... gorenjski glas več »
Romanca, ki zadene vse prave note
Roman En ščepec ljubezni, ki je izšel v zbirki Razmerja, je iskriva ljubezenska zgodba in literarni prvenec zobozdravnice, Kranjčanke Gaje Jarc. »Popolna... gorenjski glas več »
Štirje ovadeni zaradi novoletnega vandalizma v Kranju
Kranjski policisti in kriminalisti so preiskali božično-novoletni vandalizem na Planini v Kranju in kazensko ovadili štiri osebe – tri mladostnike in... gorenjski glas več »
Z nočnimi deli hitreje do obnove avtoceste
gorenjski glas več »

