ponedeljek, 24. avgust 2026

Dopoldne vlaga ustavne pobude, popoldne se opredeljuje o njihovi vsebini

Janez Markeš je tisti novinar in komentator Dela, ki v prostem času vlaga ustavne pobude, v službi pa se kot novinar in komentator opredeljuje o vprašanjih, ki jih obravnava njegova pobuda. S tem ne krši le načelo, da nihče ni sodnik v lastni zadevi, pač pa tudi novinarske standarde in kodekse, ki določajo, da mora moja dolenjska več »

Več iz medija

Katedrala svobode: Kamenje za Tita

 

Triindvajseti avgust, dan spomina na žrtve totalitarnih režimov, spada v tisto zvrst proslavljanja ali spominjanja, s katero imamo Slovenci težave. Očitne so... moja dolenjska več »

Novo mesto: Pretep v Žabji vasi

 

Sinoči nekaj po 19.30 je bila policija obveščena o pretepu na Belokranjski cesti v Novem mestu, šlo je za pretep na območju bencinskega servisa v Žabji vas.... moja dolenjska več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo