sobota, 6. junij 2026

Mehičani poteptali Srbe, najstnikov debi za pozabo

Srbska nogometna reprezentanca je v Toluci doživela hud poraz. Mehika je pred približno 30.000 gledalci slavila s 5:1 (2:1) in na najboljši način začela priprave na svetovno prvenstvo 2026, Srbija pa po junijskem ciklu ostaja z več vprašanji kot odgovori. šport klub več »

Več iz medija

Fifa pošteno razveselila klube

Mednarodna nogometna zveza Fifa bo klubom, katerih nogometaši bodo med 11. junijem in 19. julijem igrali na svetovnem prvenstvu v ZDA, Mehiki in Kanadi,... šport klub več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo