sreda, 3. junij 2026

Drugi dan zaslišanja ministrskih kandidatov

V Sloveniji se v torek nadaljuje zaslišanje kandidatk in kandidatov za ministre 16. slovenske vlade. Pred delovnimi telesi državnega zbora bodo svoje načrte predstavili kandidati za notranje in zunanje zadeve, okolje, pravosodje, kohezijo ter kandidatka za ministrico za Slovence v zamejstvu in po svetu, poslanka stranke SDS Suzana Lep Šimenko. zamejski slovenci več »

Več iz medija

Poziv k odpravi nadzora

Evropska komisija je v torek devet članic schengenskega območja, ki izvajajo začasni nadzor na notranjih mejah, pozvala, naj ga postopoma odpravijo. Med... zamejski slovenci več »

Dva portugalska reprezentanta v Dob

Odbojkarski klub SK Zadruga Aich/Dob je okrepil igralski kader z dvema portugalskima reprezentantoma. 23‑letna Manuel Figueiredo in André Pereira, oba zunanja... zamejski slovenci več »

Naftni derivati občutno cenejši

 

V torek opolnoči se je 95-oktanski bencin na servisih zunaj avtocest v Sloveniji pocenil za 11,1 centa na 1,603 evra. Liter dizla je z 1,647 evra cenejši za... zamejski slovenci več »

Predstavili uradni volilni izid

 

Volitev Narodnega sveta za Zbor narodnih predstravnikov in predstavnic se je udeležilo 30,9 % volnih upravičencev, kar odraža voljo ljudi po političnem... zamejski slovenci več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo