Hrvaško javnost pretresa nov posnetek brutalnega uličnega nasilja, ki se je bliskovito razširil po družbenih omrežjih in aplikacijah za klepet. Na posnetku skupina najstnikov na reški rivi neusmiljeno izživlja nad tujim državljanom. Na dogodek se je že odzval minister za notranje zadeve Davor Božinović, ki je poudaril, da je vsakršno nasilje popolnoma nesprejemljivo in da Hrvaška ne sme postati dr... dnevnik več »
Več iz medija
Sramotne vrste na dežju razgalile družbo, ki ne varuje...
dnevnik več »
Gibanje Svoboda ostro nad pohod v Kopru: Gre za poskus kratenja pravic...
Nasprotniki Pohoda za življenje so na koprsko občino naslovili pobudo za prepoved shoda, ki je napovedan za danes opoldne. dnevnik več »
Gmail: Brez telefonske številke le še pet GB prostora?
Podjetje Google je začelo preizkušati novo omejitev pri ustvarjanju Gmail-računov. Nekateri novi uporabniki namreč ob registraciji prejmejo le pet gigabajtov... dnevnik več »
Slovenec po avtocesti vozil v napačno smer in čelno trčil v...
V noči s petka na soboto je 57-letni voznik, državljan Slovenije, na avtocesti blizu Krapine na Hrvaškem vozil v napačno smer, pri čemer je najprej čelno trčil... dnevnik več »
Postanite sadni nindža: olupite mehko sadje v 3 sekundah s pomočjo...
Problem noža je, da je raven in oster. Sadje pa je okroglo in mehko. Nož ne prepozna meje med lupino in mesom, zato zareže pregloboko. dnevnik več »
Kdo je Dara, presenečenje Evrovizije, in kaj sploh pomeni...
Po preboju v glasbenih šovih talentov je začela izdajati uspešne pop single, ki so pogosto zasedali vrhove bolgarskih glasbenih lestvic. dnevnik več »
Izbruh ebole v DR Kongu, potrjeni primeri tudi v Ugandi
Svetovna zdravstvena organizacija (WHO) je izbruh ebole v Demokratični republiki Kongo razglasila za izredne razmere na področju javnega zdravja mednarodnega... dnevnik več »
Rudi, hvala za vse!«: 60 metrov dolga zahvala, ki je slovenski legendi za vedno...
Rudija Hitija še vedno vabijo na svetovna prvenstva, na katerih je nastopil večkrat kot kdor koli v zgodovini hokeja. V Ameriko so ga vabili še pred Anžetom... dnevnik več »

