četrtek, 14. maj 2026

Z namenom

Vse pogosteje slišim besede: »Vse se zgodi z namenom.« Dobro, hudo, tisto, kar nas je doletelo, ne da bi vedeli, čemu, to, kar smo si zakuhali sami, pa nam ne bi bilo treba … V intervjuju to pove znana igralka, na kavi prijateljica. »Z namenom« deluje pomirjujoče – pomaga sprejeti zahtevno situacijo in daje upanje v neki smisel, čeprav ga v tem trenutku ne vidimo. Morda pa je to le sodobnejša raz... družina več »

Več iz medija

Sveti Duh, navdihuj me

Sveti Duh, navdihuj me, Božja ljubezen, použij me, po pravi poti vodi me, Marija, moja Mati, ozri se name in z Jezusom blagoslovi me, vsega hudega, vsake... družina več »

Z namenom

Vse pogosteje slišim besede: »Vse se zgodi z namenom.« Dobro, hudo, tisto, kar nas je doletelo, ne da bi vedeli, čemu, to, kar smo si zakuhali sami, pa nam ne... družina več »

Dirka, potres in velike ptice

V petek, 8. maja, se je začela dirka po Italiji. Kolesarji so prve tri etape prevozili v Bolgariji, nato pa so se preselili na Apeninski polotok. Letos na tej... družina več »

V slogi je moč

 

Mlaka na vrtu je pravi učni poligon za naravoslovce. Zelo zgovorna je vse leto, posebno zdaj, ko je življenje v njej najbolj dejavno in opazno. Prizori, ki jih... družina več »

P. S. Ašič - domača leka

 

Dustem eos moluptas cum quunden debisqui iligeni hiliquam, con pro eate secum rescimus dolesto ditia qui quam reprovi dignate ceaqui quossus exeris velent... družina več »

Začelo se je ...

 

Solata s stebelno zeleno in arašidi Zeleno, redkvice in kolerabico narežemo na manjše rezine in stresemo v solatno skledo. Narežemo tudi jabolko, vse pa takoj... družina več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo