nedelja, 10. maj 2026

Navijači imajo vedno prav, a to ne sodi na nogometna igrišča

Sobotni večni derbi med Mariborom in Olimpijo bo še odmeval, vendar žal ne iz športnih razlogov. Potem ko je Bravo z zmago nad Radomljami (2:1) Olimpijo izločil iz boja za Evropo, ta pa je po prvem polčasu vodila v Ljudskem vrtu (0:1), so svoj gnev nad neprepričljivimi predstavami vijoličastih znesli pripadniki Viol. Zaradi metanja pirotehnike na igrišče je bila tekma predčasno prekinjena, kar so ... 24ur več »

Več iz medija

Pet minut dela za liter bencina

Aprila je moral povprečni zaposleni v Nemčiji za liter goriva delati približno pet minut, kaže izračun münchenskega inštituta za gospodarske raziskave Ifo.... 24ur več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo