sobota, 9. maj 2026

Tereza Kesovija v Splitu čustveno začela poslovilno turnejo

Publika, med katero so bili člani Terezine družine, pa tudi splitski župan Tomislav Šuta, je ob njenem prihodu na oder po pisanju Tportala vzklikala: »Tere, Tere!« in ji namenila dolgotrajen aplavz, pevka pa je koncert začela s pesmijo Gdje ima srca, tu sam i ja. dnevnik več »

Več iz medija

Real v popolnem razsulu

Tokratni nedeljski el clasico, po katerem bo Barcelona s precej prepričljivo prednostjo znova osvojila naslov španskega nogometnega prvaka, bo očitno samo sol... dnevnik več »

Janković gre tokrat na plebiscit

 

Zelo ekonomično in še politično korektno bi bilo, če bi Zoran Janković in Jasmin Feratović svojo odločitev, da bosta kandidirala za župana Ljubljane, v petek... dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo