petek, 24. april 2026

Uganka o skrivnostni zlati krogli« končno razrešena

Raziskovalci so pred dvema letoma in pol na morskem dnu pred Aljasko odkrili skrivnosten sijoč okrogel predmet, ki je zbegal znanstveno sfero. Zdaj so znanstveniki uganko o »zlati krogli« končno razvozlali. dnevnik več »

Več iz medija

Odvečne in škodljive misli

Resda so uničili nemalokateri stavni listek, vendar jim privoščimo uspeh. Brinju. Ekipi s trenerjem, ki je s »fuzbalščino« najmanj okužen nogometni delavec... dnevnik več »

Netanjahu razkril, da ima raka

 

Izraelski premier Benjamin Netanjahu je v petek razkril, da se zdravi zaradi raka na prostati. Na družbenem omrežju je zapisal, da so ga zdravniki odkrili zelo... dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo