Po prijavi podjetnika Snežiča je policija zadevo že odstopila tožilstvu, kar potrjuje uradni dokument iz Maribora. Po neuradnih informacijah naj bi bil v postopku prvi mož Darsa Ribič zaradi domnevnega predvajanja spornih telefonskih pogovorov. Snežič sicer domneva, da ga je v BiH (kjer deluje poslovno in zasebno) posnela Sova (Slovenska obveščevalno-varnostna agencija) in posnetke predala nova24 več »
Več iz medija
“Stevanović bo spet izvoljen, če že uspe ustavna pritožba”
"Tudi če uspejo in se US v novi sestavi že pri prvi resni odločitvi podredi politiki, bo pač Stevanović ponovno izvoljen. Z lahkoto. Z ustavno pritožbo bi... nova24 več »
Ne zamudite: dobrodelni koncert za telovadnico na Nova24TV
nova24 več »
RTV na robu bankrota, že čaka, da toži Janševo vlado
RTV Slovenija se po navedbah virov sooča z resnimi likvidnostnimi težavami, ki bi lahko nastopile že junija, poroča Info360. Kljub temu uprava pod vodstvom... nova24 več »
Policija po prijavi Snežiča ovadila prvega moža DARS Andreja...
Po prijavi podjetnika Snežiča je policija zadevo že odstopila tožilstvu, kar potrjuje uradni dokument iz Maribora. Po neuradnih informacijah naj bi bil v... nova24 več »
Trump podaljšal premirje z Iranom, Iran postavil pogoj za nadaljevanje...
Čeprav se je pričakovalo, da bo ameriški podpredsednik JD Vance odpotoval v Pakistan na nov krog pogajanj z Iranom, se to ni zgodilo. Ameriški predsednik... nova24 več »
Italija: migrant v parku ubil mačko, da bi jo skuhal
V italijanskem mestu Sarzana je prebivalce pretresel incident, v katerem je moški nigerijskega porekla sredi dneva ubil mačko in jo želel skuhati v bližini... nova24 več »
Izčrpani Radonjić se je vdal: priznal krivdo in dobil denarno kazen za kritike na...
Na Okrožnem sodišču v Novem mestu so zaključili sojenje nekdanjemu sodniku Zvjezdanu Radonjiću, ki ga je tožilstvo preganjalo zaradi obrekovanja sodnice... nova24 več »
Stevanović v primežu “bojevnic”: Sukičeve, Sluge in...
Težki časi čakajo Zorana Stevanovića, ki bo moral krotiti izkušene bojevnice in bojevnike iz Svobode, SD in Levice, je pokazala včerajšnja prva izredna seja... nova24 več »

