Ekonomsko-socialni svet (ESS) na današnji izredni seji ni opravil vsebinske razprave o predlogih interventnih zakonov za razvoj Slovenije in o dolgotrajni oskrbi. Predloga zakona so namreč vložile poslanske skupine, zato pogoji za obravnavo, kakršno so si želeli sindikati, niso bili izpolnjeni, je za STA povedal predsedujoči ESS Mitja Gorenšček. siol več »
Več iz medija
Na današnji dan (14. junij)
siol več »
Ferdinand Habsburg – kaj počne potomec avstro-ogrskega cesarja? Dirka v Le...
Ferdinand Habsburg ni le potomec zadnjega avstro-ogrskega cesarja, temveč tudi vnuk človeka, ki ga številni zgodovinarji uvrščajo med arhitekte sodobne... siol več »
Od Treh kraljev do svetovnega vrha: začetek velike zgodbe Primoža...
Pred začetkom 32. dirke Po Sloveniji, ki bo med 17. in 21. junijem znova povezala slovenske ceste in se po dolgih letih vrnila na Vršič, se v rubriki Skok v... siol več »
Osem pravil sodobne telefonske kulture, ki jih morate...
Pametni telefoni so postali stalni spremljevalec vsakdanjega življenja, a hkrati tudi vir vse več nesporazumov glede obnašanja v javnosti. Od gledališč do... siol več »
Donald Trump ima 80 let, praznoval bo z dvoboji UFC pred Belo...
Ameriški predsednik Donald Trump ima danes 80. rojstni dan. Za praznovanje si je omislil predstavo dvobojev v mešanih borilnih veščinah UFC na južni trati Bele... siol več »
Današnji horoskop: ribe ste nekomu všeč, rakom bo šlo dobro z...
Horoskop za 14. junij. Preverite, kaj vam piše v zvezdah. siol več »
Maroko povzroča težave Braziliji, sodi Slavko Vinčić
Tretji tekmovalni dan na SP 2026 se je začel s presenečenjem v Kaliforniji, kjer je Katar v izdihljajih srečanja izenačil proti Švici (1:1) in osvojil... siol več »
V Švici kar ne morejo verjeti: To je bila katarstrofa
Na SP 2026 ni bilo potrebno dolgo čakati na prvo veliko presenečenje. V soboto je Katar pokvaril načrte favorizirani Švici. Ta je imela tri točke že praktično... siol več »

