četrtek, 4. junij 2026

15. gledališko srečanje podružničnih šol Slovenije

V sredo, 8. aprila 2026, je v dvorani na Mlinšah potekalo 15. gledališko srečanje podružničnih šol Slovenije. Dogodek sta soorganizirali PŠ Mlinše in PŠ Šentlambert pod okriljem Društva učiteljev podružničnih šol Slovenije. Na odru v Mlinšah so se predstavile podružnične šole Mlinše, Šentlambert, Svibno, Vrhpolje in Vače. Srečanje je istočasno potekalo tudi na dveh dodatnih lokacijah – na Ribnem..... zagorje več »

Več iz medija

Valvazorjevi večeri: VIN´ DIŠI

 

Valvazorjevi večeri 2026: VIN´ DIŠI V duhu Valvazorjeve dediščine, ki nas povezuje z bogastvom kulture, ustvarjalnosti in spoštovanja do domačega okolja, vas... zagorje več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo