sobota, 11. april 2026

Paradoks razreda motoGP v letu 2026: večkrat ko padeš, višje si na lestvici

Po prvih treh dirkah motociklistične sezone v svetovnem prvenstvu razreda motoGP na lestvici vodijo dirkači, ki so se večkrat znašli na tleh. A zaradi napredka na področju varnosti – od izletnih con do inovativnih materialov – so posledice ob in po padcih za protagoniste zmanjšane na minimum. In to ne glede na vrtoglave hitrosti, padci dirkačev se dogajajo tudi, ko merilec hitrosti kaže 300km/h ..... 24ur več »

Več iz medija

Kam je odšel 17-letni Anže?

Kranjski policisti so bili obveščeni, da je neznano kam odšel 17-letni Anže Klinar iz Kovorja v občini Tržič. "Naprošamo vse, ki bi karkoli vedeli o pogrešani... 24ur več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo