sreda, 8. april 2026

Zvišanje cen letalskih vozovnic neizogibno

Zaloge in cene letalskega goriva se bodo začele normalizirati šele po odprtju Hormuške ožine, za njihovo normalizacijo pa bo potrebnih več mesecev, je opozarja generalni direktor Mednarodnega združenja letalskih prevoznikov (IATA) Willie Walsh. Kot je posvaril, je zato zvišanje cen letalskih vozovnic neizogibno. 24ur več »

Več iz medija

Umrl Dušan Vujošević

Po dolgi in hudi bolezni je v 68. letu starosti je v Beogradu preminil priznani črnogorski košarkarski trener Dušan Duško Vujošević. V bogati trenerski karieri... 24ur več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo