ponedeljek, 29. junij 2026

Tujci v Avstriji zagrešijo skoraj polovico vseh posilstev

V Avstrija se je v zadnjem desetletju občutno spremenila struktura osumljencev za kazniva dejanja posilstva, hkrati pa se je povečalo tudi skupno število teh primerov. Podatki notranjega ministrstva kažejo, da je rast števila osumljencev po letu 2015 izrazita, pri čemer pomemben delež predstavljajo tuji državljani. Leta 2015 je bilo zabeleženih 688 osumljencev za posilstvo, od nova24 več »

Več iz medija

Fotopub nad bankrotirane Mijiće

 

Na voditelja POP TV Uroša Slaka je ta teden besnel Luka Mesec, ki je bil pred kamere povabljen, ker zahteva odstop poslanca Resni.ce Borisa Mijića. Razhudil se... nova24 več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo