četrtek, 2. april 2026

SDS vložila ugovor zaradi številnih nepravilnosti pri izvedbi volitev

Slovenska demokratska stranka je po izvedbi volitev na Državno volilno komisijo vložila obsežen ugovor zaradi "množičnih nepravilnosti pri delu volilnih organov". V stranki opozarjajo na vrsto kršitev, ki so se pojavile tako v tujini kot tudi pri organizaciji glasovanja v Sloveniji, pri čemer izpostavljajo vprašanja zakonitosti postopkov in enakosti volilne pravice.   V SDS poudar... nova24 več »

Več iz medija

Pavel Rupar ponudil svoj odstop

Pavel Rupar, ustanovitelj in predsednik stranke Glas upokojencev Pavla Ruparja, je danes javno sporočil, da je ponudil svoj odstop. Odločitev je predstavil na... nova24 več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo