četrtek, 2. april 2026

Dolga, ravna cesta

Izgubiti mesto je kot izgubiti človeka. Izvotljenega prostora, ki v duši ostane po odhodu, nič več ne more zapolniti. Še bolj dramatično je, če za mestom ne ostane skorajda nič več, le ruševine in spomini. Tedaj živi samo še v duhu in tam obstaja kot brez napak in s samimi lepimi pridevniki – tako kot je popoln mrtvi zakonec. dnevnik več »

Več iz medija

Dolga, ravna cesta

Izgubiti mesto je kot izgubiti človeka. Izvotljenega prostora, ki v duši ostane po odhodu, nič več ne more zapolniti. Še bolj dramatično je, če za mestom ne... dnevnik več »

Gneča ob posteljah

V bolnikovem domu se lahko v kratkem času zvrsti več ekip ljudi, ki mu pomagajo. Čeprav si praktično podajajo kljuko, stik med njimi ni samoumeven. dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo