sreda, 3. junij 2026

Zahrbtni morilec mora na odločitev vrhovnega sodišča počakati v priporu

Potem ko je višje sodišče potrdilo 30-letno zaporno kazen za Tomaža Arkliniča, se je njegova zagovornica pritožila na podaljšanje pripora. Trdila je, da ni več nevarnosti, da bi kaznivo dejanje ponovil. Vrhovni sodniki se niso strinjali. dnevnik več »

Več iz medija

Ne bomo Švica, spet

Vse od prvih korakov k osamosvojitvi so nam politiki obljubljali, da nam bodo iz Slovenije naredili »drugo Švico«. dnevnik več »

Od Tarče do drhali

Ko obsodba prehiti resnico. Tragedije me vedno znova pretresejo. Še zlasti, če bi se jim lahko izognili. A ko se zgodijo, takoj začnemo iskati krivca. V... dnevnik več »

Protikorupcijska garda

 

Garda je posebna vojaška enota, ki deluje kot straža in varovanje. Na območju spopadov s korupcijo garda povezuje državne institucije, ki imajo pristojnosti za... dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo