sreda, 17. junij 2026

Tudi na prvi tekmi s Cesarjem brez gola, minimalna zmaga Madžarske

Slovenska nogometna reprezentanca je v kvalifikacijah za SP 2026 na šestih tekmah dosegla le tri gole, brez zadetka pa je začela tudi novo poglavje, z novim selektorjem Boštjanom Cesarjem. Prijateljska tekma z Madžarsko v Budimpešti se je končala z zmago domačih z 1:0. V 12. minuti je sicer zadel Danijel Šturm, a je bil zadetek po ogledu s sistemom VAR zaradi prepovedanega položaja razveljavljen. ... siol več »

Več iz medija

Nosilci zanesljivi

 

V drugem krogu turnirja ATP v Queen's Clubu v Londonu se je odlično odrezal prvo postavljeni Avstralec Alex de Minaur, ki je s 6:4 in 6:1 odpravil... siol več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo