četrtek, 28. maj 2026

Velikonočni čokoladni mousse

Potrebujemo: 120 g temne čokolade 1 ščepec soli 4 jajca 5 čajnih žličk sladkorja Čokolado s soljo stopimo v vodni kopeli. Ko se stopi, skledo odstavimo in čokolado premešamo. Pustimo, da se stopljena čokolada ohladi na sobno temperaturo. Ločimo beljake in rumenjake. Najprej stepemo beljake in sladkor v trd svetleč sneg. Rumenjake penasto umešamo in novice.si več »

Več iz medija

Ulični fotograf

 

Jure Bajič je eden tistih Celjanov, ki ga nekako kar vsi poznajo. Srečati ga je mogoče na skoraj vsakem dogodku v mestu, sicer pa se mu Celje zdi tudi zelo... novice.si več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo