sreda, 25. marec 2026

Sedaj tudi Kordiš trdi, da je tranzicijska levica “mafija”

Miha Kordiš in njegovi "Mi, Socialisti" spadajo med tokratne osmoljence državnozborskih volitev. Ne le, da se niso uvrstili v državni zbor, prejeli niso niti odstotka glasov volivcev, kar bi jim omogočilo nadaljnje prejemanje davkoplačevalskega denarja. Prav to pa so očitno okoliščine, ki so Kordiša pognale v iskren zapis na družbenem omrežju Facebook. Razgovoril se je nova24 več »

Več iz medija

STASI komisarka Marta!

Evropska komisija je Elonu Musku naložila 120 milijonov evrov kazni zaradi kršitev akta o digitalnih storitvah. Muskova reakcija je bila togotna. V izbruhu... nova24 več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo