Na svetovnem prvenstvu v dvoranski atletiki, ki ta vikend poteka v Torunu na Poljskem, se je v današnjem zadnjem tekmovalnem dnevu brežiška atletinja Nika Glojnarič v teku na 60 m ovire prebila v polfinale, kjer je na koncu v svoji skupini zasedla 7. mesto in končala z nastopi. posavski obzornik več »
Več iz medija
42. mednarodni festival Druga godba tudi v našem mestu – norveški Reolô v...
Mednarodni festival Druga godba velja za enega najprepoznavnejših festivalov glasb sveta, etna, sodobnih avtorskih godb in žanrsko hibridnih praks v osrednji... posavski obzornik več »
Tim Brečko zmagovalec 56. sevniškega občinskega kolesarskega...
V sredo je potekalo tradicionalno sevniško občinsko kolesarsko tekmovanje, ki ga vsako leto organizirata Občina Sevnica in Svet za preventivo in vzgojo v... posavski obzornik več »
Slovo od šole gimnazijcev maturantov in predaja ključa ter podelitev...
Na tradicionalnem pohodu po mestu, ki je namenjen slovesu od šole, so se na današnji petek, na za njih zadnji šolski dan, dijaki 4. letnikov Gimnazije Brežice... posavski obzornik več »
Bot Verification
posavski obzornik več »
Bot Verification
posavski obzornik več »
Bot Verification
posavski obzornik več »
Bot Verification
posavski obzornik več »
Bot Verification
posavski obzornik več »

