torek, 4. avgust 2026

Tudi člani PD Paloma na dobrodelnem teku s Katjo in Vidom

V soboto, 14. marca 2026, se je med 9. in 14. uro na atletski stezi v Šentilju odvijal poseben dogodek – dobrodelni tek s Katjo in Vidom. Organizirala sta ga Katja Perkovič in Vid Štuhec, v sodelovanju z občino Šentilj in OŠ Rudolfa Maistra Šentilj ... šentilj več »

Več iz medija

Zgornje Jezersko - Grintavec

Člani Planinskega društva Paloma Sladki Vrh smo nadaljevali našo pot po transverzali. Tokrat smo se na pot podali v manjši zasedbi treh članov in... šentilj več »

Zaključni medgeneracijski izlet

 

Za prijeten zaključek letošnjih medgeneracijskih prostovoljskih dejavnosti smo se na skupnem izletu zbrali vsi, ki smo skozi leto kakorkoli prispevali k... šentilj več »

Neurje ponovno udarilo

 

Na območju občine Šentilj, Kungota in Pesnica je neurje, močno deževje s točo in močnejšim vetrolomom, ponovno povzročalo... šentilj več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo