sreda, 26. avgust 2026

Tudi letos subvencionirano cepljenje proti klopnemu meningoencefalitisu

Občina Borovnica občane obvešča, da se tudi v letošnjem letu izvaja cepljenje proti klopnemu meningoencefalitisu (KME), ki je, do porabe sredstev, v višini 10 € sofinancirano s strani občine. Ker za KME zdravila ni, je edina učinkovita ... borovnica več »

Več iz medija

Izlet v Novo Gorico

 

V Novo Gorico, ki je bila leta 2025 evropska prestolnica kulture, smo se pod vodstvom turistične vodnice gospe Alenke Veber, podali v četrtek, 11.... borovnica več »

91. rojstni dan

 

Viktorija Kralj (Vika) je v mesecu juliju praznovala 91. rojstni dan. V imenu društva upokojencev sem jo obiskala in ji čestitala ter podarila darilo.... borovnica več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo