četrtek, 18. junij 2026

Pet minut igre in že gol: Šeško zopet tresel v premier ligi

Slovenski nogometni reprezentant Benjamin Šeško je tudi na derbiju 30. kroga med njegovim Manchester Unitedom in Aston Villo, ki je odločal o tretjem mestu na lestvici angleške lige, potrdil odlično strelsko formo. Tokrat tekme sicer ni začel, v igro je vstopil v 75. minuti, za gol pa je potreboval vsega pet minut igre. Z njim je potrdil zmago svoje ekipe, postavil je končni izid 3:1. dnevnik več »

Več iz medija

Jane Seymour v svoj peti zakon

Igralka Jane Seymour, nekdanje Bondovo dekle in glavna junakinja serije Dr. Quinn: Predana zdravnica, se bo vnovič poročila, usodni da pa bo petič dahnila z... dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo