sreda, 11. marec 2026

Strokovna publikacija o oskrbi s hrano se je nespremenjena vrnila iz ilegale

Strokovna publikacija Trajnostna oskrba s hrano v Sloveniji, ki jo je več kot leto dni pripravljalo enajst raziskovalcev, je znova javno objavljena. V ilegalo so jo poslali zaradi nezadovoljstva nevladnikov z navedbami, da Slovenci ne pojemo več mesa kot prebivalci drugih držav EU in da slovenska živinoreja ni poglavitni vir izpustov toplogrednih plinov. Publikacija je – popolnoma nespremenjena – ... dnevnik več »

Več iz medija

Labodji spev?

Strah se širi po deželi, strah pred Janezom Janšo. Slednji (v nadaljevanju JJ) je fenomen in hkrati tragična politična figura. Že več kot petintrideset let... dnevnik več »

Kdo soustvarja slovensko kulturo

Razprave o skupnostih, ki izvirajo iz držav nekdanje Jugoslavije, so v Sloveniji pogosto ujete v znane okvire: migracije, integracija, socialna politika. To so... dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo