Če bi pravilno razumeli le eno oznako na embalaži, bi v Sloveniji lahko vsako leto zavrgli več deset tisoč ton hrane manj. Oznaka »uporabno najmanj do«, ki jo večina potrošnikov razume kot dokončen rok varnosti, je v resnici eden glavnih razlogov za nepotrebno zavrženo hrano, kar potrjujejo tako evropske kot slovenske statistike. žurnal 24 več »
Več iz medija
Nov zgodovinski uspeh slovenskih odbojkarjev!
Slovenski odbojkarji prvič do medalje v ligi narodov. žurnal 24 več »
Tragična smrt na avtocesti, oživljanje ni bilo uspešno
Kranjski policisti so bili v soboto nekaj po 23. uri obveščeni o delovni nesreči na območju Kranja, v kateri je umrl 43-letni moški. žurnal 24 več »
Velik incident na prvi tekmi sezone, šampionka odkorakala z...
Prvo tekmo letošnje poletne velike nagrade je zaznamovala diskvalifikacija Kvandalove, ki je pred svojim skokom zapustila zaletišče. žurnal 24 več »
Padel eden najstarejših slovenskih atletskih rekordov!
Botolin popravil 52 let star slovenski rekord na 5000 metrov. žurnal 24 več »
Organizatorji Toura našli način, kako streti Pogačarja?
Organizatorji dirke po Franciji naj bi za naslednji leti načrtovali vrnitev dveh vzponov, ki sta v preteklosti že zlomila Pogačarja. žurnal 24 več »
Tragično: Ceste vzele novo življenje
V prometni nesreči, o kateri je Policijska uprava Ljubljana poročala v četrtek, je bil huje poškodovan 39-letni voznik električnega skiroja. Zaradi posledic... žurnal 24 več »
Huda nesreča: Strmoglavilo letalo, 13 mrtvih
Manjše letalo, ki je turiste prevažalo proti arheološkemu najdišču Nazca Lines v Peruju, je v soboto strmoglavilo, pri čemer je umrlo vseh 13 ljudi na krovu,... žurnal 24 več »
To je nova resna grožnja, ki nam grozi zaradi podnebnih...
Zaradi hitrega globalnega segrevanja Evropi grozi, da v nekaterih delih celine premoženja ne bo več mogoče zavarovati pri zavarovalnicah, opozarja bruseljski... žurnal 24 več »

