Včeraj zvečer so v prostorih Viba studia v Ljubljani na oder stopili evropski in lokalni predstavniki kitajskega giganta BYD, ki smo ga pričakovali na slovenskem trgu že v zadnjem kvartalu lanskega leta. Nastopa so se lotili malo drugače: novinarji smo bili le delček v množici povabljencev, zato zaenkrat tudi nismo uspeli bližje pregledati, kaj šele voziti njihovih modelov. A tudi to naj bi se zgo... avtomobilizem več »
Več iz medija
Glasen začetek, kakšno bo nadaljevanje?
Včeraj zvečer so v prostorih Viba studia v Ljubljani na oder stopili evropski in lokalni predstavniki kitajskega giganta BYD, ki smo ga pričakovali na... avtomobilizem več »
Volkswagen pripravlja teren za električni Golf
Deveto generacijo uspešne kombilimuzine bodo sestavljali v Volkswagnovem obratu v Wolfsburgu. avtomobilizem več »
Hiter kot strela, tih kot miš
Včasih smo modele, kakršen je 5N, vozili predvsem v računalniških igrah. Hyundai si je dejansko upal zapeljati iz cone udobja ter je na ceste poslal povsem nor... avtomobilizem več »
Volvo pričenja najobsežnejšo programsko posodobitev do zdaj
Programska posodobitev naj bi zajela kar približno 2,5 milijona vozil v 85 državah, lastniki pa si lahko obetajo hitrejše delovanje in izboljšano uporabniško... avtomobilizem več »
Jim Farley: programska platforma je eden večjih izzivov
Izvršni direktor Forda je mnenja, da je za njihovo podjetje razvoj programsko definiranih vozil večjega pomena od električnih vozil ali prevlade kitajskih... avtomobilizem več »
Volkswagnova električna družina: lani do prvega milijona, zdaj že presegli...
Nemška znamka je pretekli teden sporočila, da so do zdaj prodali že dva milijona baterijskih električnih vozil, obetavne pa so napovedi tudi za letošnje leto. avtomobilizem več »
Evropa spoznava neprijetno resnico o lokalni proizvodnji...
Ob vseh prizadevanjih za lokalno vzpostavitev proizvodnje baterij za električna vozila, vse bolj postaja jasno, da je ta cilj v nasprotju z realnimi... avtomobilizem več »
Rokavica je vržena
Čeprav nosi enako ime, Starray EM-i nima kaj dosti skupnega z modelom Starray - je bistveno bližje baterijsko-električnemu modelu EX5, čeprav bi to iz... avtomobilizem več »

