petek, 6. marec 2026

Posnetke iz Metinih očal naj bi pregledovali delavci v Keniji

Pametna očala podjetja Meta, opremljena z umetno inteligenco, bi lahko pošiljala občutljive posnetke v pregled človeškim ocenjevalcem podatkov v Nairobiju v Keniji, razkriva preiskava švedskih časopisov Svenska Dagbladet in Göteborgs-Posten. Po njihovem poročanju so imeli pogodbeni sodelavci ... Več Posnetke iz Metinih očal naj bi pregledovali delavci v Keniji objavljeno na Računalniške novice. rač. novice več »

Več iz medija

Apple uvaja oznake za UI glasbo

 

Apple je napovedal nov sistem označevanja vsebin na platformi Apple Music, ki bo glasbenikom in založbam omogočil, da prostovoljno označijo skladbe, ustvarjene... rač. novice več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo