ponedeljek, 9. marec 2026

Ali je vaš HR pripravljen na nove odgovornosti, ki jih prinaša Akt o umetni i...

Na HR&M zajtrku, ki ga pripravljamo v sodelovanju z IRI Ljubljana, bomo raziskovali, kako se organizacije danes soočajo z novimi dimenzijami psihosocialnih tveganj, ki jih prinašata digitalizacija in umetna inteligenca. Poseben poudarek bo namenjen vlogi Employee Assistance Programa (EAP) kot sistemske podpore zaposlenim v času povečane kompleksnosti dela, stalne povezanosti in tehnostresa. &#... gz štajerske več »

Več iz medija

Gospodarska delegacija v Indijo

 

V organizaciji ŠGZ je nedavno potekala gospodarska delegacija v Indijo. Podjetniki so obiskali sejem LogiMAT India 2026, ki je eden najpomembnejših mednarodnih... gz štajerske več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo